Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні

Дата: 16 червня 2017 о 19:02
476 переглядів

З 13 по 15 червня 2017 року у Рівненській області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з комунальним закладом „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради проведений Всеукраїнський навчальний тренінг для координаторів програми GLOBE в Україні на тему „Реалізація Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах України”. У заході взяли участь 13 координаторів науково-освітньої програми GLOBE з 7 областей України.

Донецьку область на цьому заході представляли Лещенко Ірина Анатоліївна, завідувачка лабораторії інноваційних технологій Донецького обласного еколого-натуралістичного центру та директор КПНЗ «РайСЮН» Покровської райради Рикунова Наталія Сергіївна.

13 червня відбулося урочисте відкриття семінару – тренінгу. З вітальним словом до присутніх звернулися: Тараненко Вікторія Іванівна, заступник директора з наукової роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Ровкач Ангеліна Василівна, головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Остафійчук Тетяна Василівна, директор комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

Учасники тренінгу звітували про діяльність навчальних закладів за програмою GLOBE в своїх регіонах впродовж 2016-2017 навчального року. Мірошніченко Юлія Сергіїівна, доцент кафедри технології електротехнічних виробництв хіміко-технічного факультету Київського політехнічного інституту ознайомила і продемонструвала електрохімічні методи моніторингу атмосфери.

14 червня розпочався для кординаторів програми відвідинами  Костопільського заводу скловиробів, де мали змогу побувати в робочих цехах і спостерігати за процесом виготовлення скляних виробів різної конфігурації.

На території геологічного заказнику „Базальтові стовпи” Лапінським Андрієм Вікторовичем, старшим викладачем, та Кримцем Григорієм Володимировичем, асистентом кафедри технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології хіміко-технічного факультету Київського політехнічного інституту проведено екологічний тренінг, в ході якого учаники семінару  ознайомились з особливостями визначення показників якості води в польових умовах.

Відбулась екскурсія територією музейно-паркового комплексу „Музей лісу” та екологічною стежкою.

Ліновицька Віта Михайлівна, старший викладач кафедри промислової біотехнології факультету біотехнології і біотехніки Київського політехнічного інституту ознайомила з ощадливими біотехнологічними методами переробки відходів деревообробної промисловості.

Учасники тренінгу відвідали навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою Національного університету водного господарства та природокористування, де Фурман Володимир Мілетійович, доцент, кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства провів тренінгове заняття „Польове ґрунтознавство: характеристики ґрунту, особливості відбору зразків для проведення досліджень”.

Після закінчення навчального тренінгу координаторам вручено сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дають право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.