Фотографія 17 з 22
Закрити
Альбом:
Фотографії зі сторінки
Завантажив(ла)

Додана 5 квітня 2017 о 21:21 | 129 переглядів
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.



Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік
Офіційне найменування:
Комунальний позашкільний навчальний заклад "районна станція юних натуралістів" Покровської райради Донецької області
Тип навчального закладу:
Установа додаткової освіти дітей та молоді
Населений пункт:
м. Покровськ
Адреса:
85300 Донецька область, м.Покровськ, площа Шибанкова 13 (районний відділ освіти)
Телефони:
не вказані
E-mail:
не вказано

УВАГА! ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Матеріал дистанційних занять викладений на нашому сайті - папка "Файловий архів" розділ"Дистанційні заняття з гуртківцями"! 

Оновлені вимоги Міністерства охорони здоров’я щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти під час карантину, спричиненого COVID-19

Міністерство охорони здоров’я оновило протиепідемічні заходи для закладів освіти під час карантину, спричиненого COVID-19.

Про це йдеться у постанові головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) визначені протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання ускладненню епідемічної ситуації.

Відповідальність за організацію та виконання протиепідемічних заходів покладається на засновника (власника) та керівника закладу освіти.

Усі працівники закладу мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи. Засоби індивідуального захисту мають бути в наявності із розрахунку на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну безпосередньо на робочому місці працівника.

Керівник закладу освіти має забезпечити  медичні пункти закладу необхідними засобами та обладнанням (безконтактними термометрами, дезінфекційними, в тому числі антисептичними засобами для обробки рук, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту). 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

У зв’язку із запровадженням в Україні режиму надзвичайної ситуації, продовження карантинних заходів до 24 квітня та зважаючи на непереборні обставини, спричинені поширенням епідемії вірусу COVID-19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України прийняв рішення щодо відтермінування (переформатування) організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю, семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, попередньо запланованих на березень-травень 2020 року. 

Лист НЕНЦ  27  березня 2020 р.          № 91 

Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, з метою розвитку активної життєвої позиції в дітей і молоді, залучення їх до вирішення екологічних проблем засобами мистецтва, формування серед населення культури екологічних цінностей з 29 вересня по 11 грудня 2020 року проводилася обласна мистецька інтернет-вітрина «Цінуй! Бережи! Дій!»»

Вітаємо переможців та учасників обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу
«Український сувенір»

Приємно напередодні свят отримувати гарні новини, подарунки. Вітаю своїх колег з участю в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти та отриманням призових місць.
Пишаюся Вами!

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.
ПТАХ РОКУ 2018 – ПРИПУТЕНЬ Серед птахів символом цього року в Україні став припутень (Columba palumbus). Це великий лісовий голуб, який має схожість з добре відомим сизим голубом, але помітно більший за розміром. У припутня, що сидить, добре помітна світла пляма збоку шиї, а в польоті – світлі смуги на крилах. Ці голуби відлітають від нас на зиму, але окремі особини залишаються зимувати в південних та західних частинах країни. Приблизно з квітня по жовтень припутнів можна зустріти в наших лісах. Ці птахи досить обережні, тому ми частіше лише чуємо їх низький голос. Після збору врожаю цих птахів часто можна зустріти на полях, де вони живляться залишками зернових, але не утворюють великих зграй. Місцями припутні оселяються прямо в міських парках і стають більш звичними до людей. Гніздо у припутня дуже контрастує з розміром самого птаха: це маленька площадка з тонких гілочок, крізь яку навіть видно яйця або пташенят.
3 березня 2018 о 19:20
ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у науковому відділенні «Екології та аграрних наук З 3 по 6 квітня 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді м.Київ пройшов ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у відділенні «Екології та аграрних наук». Компетентне журі достойно оцінило творчу працю 113 учасників змагання в секціях: «екології», «охорони довкілля та раціонального природокористування», «лісознавства», «агрономії», «селекції і генетики», «ветеринарії та зоотехнії». Покровський район на цьому заході представляла Охріменко Катерина, яка була рекомендована для участі в зазначеному конкурсі як випускниця Природничої школи учнівської молоді. Катерина є ученицею 11 класу Сергіївського НВК. Свою роботу на тему «Проблема захворюваності на сказ у Покровському районі Донецької області» дівчина захищала в науковому відділенні екології та аграрних наук, на секції «ветеринарія та зоотехнія». Хоча Катя і не отримала призового місця, але я вважаю що це для неї і для нашого закладу вже перемога. Нагороджена Охріменко Катерина дипломом учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за підписом міністра освіти і науки України та президента Національної академії наук України. Сподіваюся, що отриманий дівчиною досвід стане їй в нагоді в подальшому житті. Бажаю Катерині успішно закінчити 11 клас і вступити до того навчального закладу, про який вона мріє. За підсумками конкурсу-захисту перемогу здобули п’ятеро учнів, які отримали дипломи І ступеня. Дипломами ІІ ступеня нагороджено 18, а дипломами ІІІ ступеня – 35 учасників конкурсу. Переможці і призери отримали цінні подарунки від спонсора — компанії «БРСМ Нафта». Козаренко В.І., керівник гуртків КПНЗ «РайСЮН»
11 квітня 2017 о 12:37
Наші близькі сусіди Ніколи не зробимо шкоди Ми пташці у нашім краю, Ми друзі і вірні, і щирі, Бо ми бережем повсякчас Пташок, що літають у вирій, І тих, що зимують у нас! Сьогодні свято присвячено зустрічі птахів – наших близьких сусідів, які споконвіку живуть поруч із людьми. Птахи – охоронці природи. Вони приносять користь людині, рятуючи її сади і городи від шкідників, а ще – радість своєю присутністю, співом. Наша Батьківщина прекрасна у будь яку пору року, - вона чарує око то яскравими барвами літа, або золотої осені, то казковою красою зими і буйним цвітінням весни. Але найгарніший куточок природи залишається мертвим,якщо його не оживляють птахи. Вони найкраща прикраса парків,садів, своїм яскравим забарвленням, дзвінкою піснею роблять природу радісною та приємною. Як можна уявити собі весну без стуку дятла, або без пісні жайворонка, без цвіркування горобців. Напередодні Міжнародного дня зустрічі птахів в загальноосвітніх навчальних закладах Покровського району відбулися цікаві та пізнавальні заходи. В Миколаївській школі під керівництвом вчителя біології та хімії Махотенко Т.Ф. будо організовано і проведено пропагандистську роботу щодо інформування учнів та батьків про роль птахів в природі і житті людини, а також організували свято «Пташок викликаємо до рідного краю» та створили презентацію «Допоможи пернатим друзям!». Старшокласники виготовили шпаківні та розвісили їх на деревах шкільного подвір’я. Клуб «Еколог» Новотроїцької школи під керівництвом Емець А.М. проели для учнів початкових класів зоокалейдоскоп «Усе про друзів наших - птахів» Мета, якого показати значення птахів у природі та житті людини, формувати переконання учнів у необхідності допомоги птахам, прищеплювати дітям любов до рідного краю, виховувати у дітей дбайливе ставлення до природи. Вчитель початкових класів Петрівського НВК Тещинська В.М. разом із своїми майбутніми першокласниками створили мальовниче пано «Зустрічаймо весну». Цікаве свято пройшло і в Новоекономічному дошкільному навчальному закладі «Сонечко» Учні початкових класів Удачненської школи разом з вихованцями гуртка «Географічне краєзнавство» (керівник Перова Н.М.) організували пташину галерею. Вихованці КПНЗ «райСЮН» також не залишилися осторонь. На базі Піщанського НВК, де працюють гуртки «Юні друзі природи», «Природа рідного краю» та «Юні рослинники» (керівник Константінова Р.В.) пройшло свято зустрічі пернатих друзів «Летять, пливуть у млі Шовкові й сизопері птиці Із континентів чорної землі У рідні гнізда на свої криниці.» «Гніздечко вити – життя любити» - така тема свята, яке пройшло на базі Гришинського НВК в гуртку «Природа рідного краю» (керівник Коврижко О.О.). А Козаренко В.І., керівник гуртків «Лікарські рослини» та «Студія екологічного дизайну», що працюють на базі Гродівської школи запросила вихованців до пташиної літературної вітальні. Діти з задоволенням згадували вірші про птахів, змагалися у відгадуванні загадок, намагалися за допомогою прислів'їв створити цікаві колажі. Птахи – наші надійні помічники. Якщо ми будемо берегти їх, вони захистять наші біоценози від загибелі. Для цього треба робити не так уже й багато – не вбивати птахів, не руйнувати їхні гніздування. Тож будемо друзями для птахів, а не їх ворогами.
31 березня 2017 о 20:14
Демократизація в освіті дає можливість педагогам втілювати на практиці ідеї інноваційних технологій, сучасних концепцій розвивального, особистісно орієнтованого навчання, авторських програм тощо. Як методист КПНЗ «РайСЮН», хочу запропонувати вам познайомитися з цікавим досвідом педагога, небайдужою людиною та досвідченим пасічником, яка намагається свої знання та досвід передати своїм вихованцям. Гурток «Бджолярик» КПНЗ «РайСЮН» Покровської райради працює на базі Сергіївського НВК, керівник якого є автором програми гуртка «Бджолярик» для учнів початкових та середніх класів - вчитель-методист Наталія Афанасіївна Семенюк. Програма успішно пройшла апробацію та в 2015 році стала призером Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності». Основні навчальні цілі програми: - сприяння відродженню України як провідної медоносної держави, - популяризація професії бджоляра. Виховні завдання: - залучення підростаючого покоління до вирішення екологічних проблем сучасності, - виховання у дітей працьовитості, дисципліни, порядку, - створення умов для творчого розвитку та самореалізації підростаючого покоління, - духовне збагачення та облагородження юних дитячих душ, - розвиток вміння продукувати свої власні неординарні ідеї та способи вирішення проблемних завдань тощо. Останнім часом напрацьовано немало нових форм і методів позакласної роботи: дистути, тренінги, рольові ігри, діалоги, використання глобальних інформаційних мереж, метод проектів. Всі вони широко використовуються для реалаізації програми в дії. Отже програмою передбачено не лише зміст занять, але й методичний інструментарій. Одним із самих ефективних в позакласній і позашкільній роботі зарекомендував себе метод проектів Педагогічна цінність цього методу полягає в тому, що він дозволяє відійти від традицизму в навчанні та відкриває можливості формування особистого життєвого досвіду дитини у взаємодії з довкіллям. Значний інтерес у дітей викликали проекти «Зимові канікули у вулику», «Зимівля бджіл у золотих вуликах», «Бджолярі степового краю», краєзнавчі проекти. Екскурсії, походи, фольклорні експедиції активізують сенсорну сферу учнів, тобто включають у процес сприймання велику кількість аналізаторів, а тому легко навчають вихованців, як можна зберегти здоров’я, як полегшити багато захворювань завдяки маленьким трудівницям – бджолам. Ось кілька проектів, в яких діти розмістили знайдені корисні кулінарні та лікувальні рецепти: «Мед – їжа і солодкі ліки», «Квітковий пилок – дар молодості», «Маточне молочко - унікальний імуностимулятор», «Бджолиний віск як лікувальний продукт», «Медовий масаж», «Мед в косметології». Нестандартні уроки, заняття – ігри перетворюють красу природного довкілля на одне з найпривабливіших для школярів явищ, активізують їхнє прагнення до пізнання нових об’єктів, їх суттєвих та естетичних властивостей. Показовими у цьому відношенні є «Урок на пасіці», заняття - гра «Ми - степовики». Зарекомендували себе як ефективні нестандартні форми трудової діяльності, такі як прослуховування вуликів взимку, весняна ревізія на пасіці, виготовлення екологічно чистих вуликів з комишу.
29 березня 2017 о 12:26
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді вдруге провів Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних навчальних закладів 19-20 грудня 2016 р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук та інших організацій вже вдруге провів Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних навчальних закладів. Учасниками заходу стали понад 150 молодих педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, а також педагоги-наставники, керівники Шкіл молодого педагога із усіх регіонів України. До складу делегації від Донецької області увійшли і молоді педагоги районної станції юних натуралістів Покровської райради – Козаренко Віталіна Іванівна та Смирнова Ріта В'ячеславівна разом з педагогом-наставником Рикунової Наталією Сергіївною. Форум проводився з метою підвищення професійного розвитку молодих спеціалістів, створення простору для обміну досвідом і формування спільноти освітян, формування лідерських якостей педагогів. Програма заходу передбачала проведення: - Панельної дискусії «Ключові компетентності сучасного педагога»; - Педагогічні майстерні від найкращих та найсучасніших провідних навчальних установ та організацій; - Численні дискусійні майданчики; - Презентація виставки методичної літератури. Під час роботи заходу відбулася презентація інноваційних проектів діяльності позашкільних навчальних закладів. За підсумками роботи Форуму всі учасники отримали Сертифікат, а педагоги- професіонали, майстри своєї справи, які мають власні педагогічні досягнення були відзначені спеціальною відзнакою Форуму – нагородний знак «Педагогічний Оскар».
30 грудня 2016 о 10:57
Щорічна районна учнівська конференція "Юннат - це назавжди" 2 грудня 2016 року на базі районної бібліотеки відбулася щорічна районна конференція "Юннат це назавжди". Кожен рік вихованці гуртків Покровського району радують та дивують своїми винахідництвами, творчими здібностями, своєю активністю та високими результатами,і ось на конференції діти поділилися своїми досягненннями. Костенко Анастасія, вихованка гуртка "Основи фізіології рослин" (керівник Костенко В.Л.) розповіла присутнім про багатомісячне спостереження за ковилями Новоекономічного села,про їх збереження, про користь та шкоду цієї рослини. Гюлічов Рустам та Сліпенко Ілона - наймолодші учасники конференції, вихованці гуртка "Природа рідного краю"(керівник Коврижко О.О.) презентовали свій гурток та його роботу, а вихованці гуртка "Пізнай себе" Касьянова Єлізавета та Безрук Дарія розповіли про X аграрний зліт трудових об,єднань ПНЗ у місті Вінниця(керівник Касьянова С.В.) Про користь та правила використовування лікарських рослин нам розповіла вихованка гуртка "Лікарські рослини" Козаренко Марія (керівник Козаренко В.І.), а ось вихованці гуртка "Екологічна студія"- Близнюк Олена представила звіт на тему "Молода гвардія в серці назавжди", а Чинник Максим розповів про село Сергіївка,про красу та незвичайність рідного краю (презентація "Моя маленька Батьківщина" керівник - Полегенькая Т.В.). Усі вихованці дуже цікаво і яскраво представляли свої роботи, хоча трошки все ж таки хвилювалися. Було дуже цікаво, учасники конференції дізналися багато нового та покидали зал бібліотеки в гарному настрої!
12 грудня 2016 о 11:56
23 листопада 2016 року у м. Слов’янськ відбувся обласний семінар "Організаційні питання щодо підготовки та проведення I,II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2016-2017 навчальному році для методистів,які відповідають за дослідницько-експерементальний напрям в роботі з обдарованою учнівською молоддю. На семінарі були присутні методисти та керівники з наступних міст Донецької області: м.Слов’янськ, м.Краматорськ,м.Костянтинівка, м. Дружківка, м.Бахмут, м.Торецьк,м.Добропілля,м.Мирноград,м.Покровськ, м.Волноваха, а також райони - Констянтинівський, Лиманський,Добропільський, Великоновосілківський, Волноваський. Покровський район представляла методист КПНЗ "РайСЮН" Гончаренко Дарія Юріївна. На семінарі розглядалися організаційні питання щодо проведення та організації етапів конкурсу-захисту МАН. Євдокімова Оксана Валеріївна в. о. директора КПНЗ «ДОМАНУМ»розповіла присутнім про проведення І, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році, де пояснила як саме будуть проходити етапи, як правильно писати та оформлювати роботи та які критерії оцінювання. З вимогами   щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт нас ознайомила Грибанова Алла Олегівна методист КПНЗ «ДОМАНУМ», а  Коваленко Тетяна Олександрівна заступник директора КПНЗ «ДОМАНУМ» представила присутнім  орієнтовний план обласних, Всеукраїнських та міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та молоддю з дослідницько-експерементального напряму. Вся інформація отримана на семінарі була пізнавальною,дуже корисною і обовязково знадобиться надалі в роботі з обдарованою учнівською молоддю!
12 грудня 2016 о 11:25
Визначено переможців Визначено переможців та лауреатів серед учасників обласного еколого-краєзнавчого руху учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний» та еколого-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний», провідною метою яких є популяризація краєзнавчої роботи, вивчення історичної та культурної спадщини рідного краю. Підсумки були підведені 24 листопада 2016 року в м. Святогірськ під час проведення щорічної обласної історико-краєзнавчої конференції «Донбас – мій рідний край». До числа переможців та лауреатів увійшли і вихованці КПНЗ «РайСЮН» Покровської райради та учні загальноосвітніх шкіл. Лауреатами в конкурсі «Славетні імена Донеччини» стали Онищак Наталія з роботою «Анатолій Лупиніс» з Новотроїцької школи (керівник Пальчик Т.М.), Касьянова Єлизавета з роботою «Валерій Мінаков» з Гродівки (керівник Касьянова С.В.). В конкурсі фотографій «Донбас мальовничий» Жлоба Марія, вихованка гуртка КПНЗ «райСЮН» зайняла перше місце з роботою «Зимова казка» , а Корихалова Катерина з Новоєлизаветівського НВК з роботою «Спасівка» зайняла друге місце. Вихованець гуртка «Екологічна студія» КПНЗ «райСЮН», який працює на базі Сегіївського НВК Лебедєв Едуард в номінації «Фотополювання» з роботою «Весела сімейка» зайняв друге місце. В номінації «Пам'ятні місця Донеччини» вихованка гуртка КПНЗ «РайСЮН» «Природа і творчисть», який працює на базі Новоекономічної Байрацька Вікторія за роботу «Храм моєї душі» зайняла перше місце. В конкурсі мультимедійних презентацій «Моя маленька батьківщина» Чинник Масим з Сергіївського НВК зайняв почесне третє місце. Вітаємо всіх юних краєзнавців та їх керівників з гарно проведеною роботою і щиро бажаємо нових краєзнавчих відкриттів, творчих досягнень, терпіння, міцного здоров’я та удачі!
7 грудня 2016 о 09:49
ІІ обласна науково-практична конференція «Біологічні дослідження та винахідництво 26 листопада Донецький обласний еколого-натуралістичний центр зібрав учасників другої обласної конференції дітей, учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» у затишній залі ЗОШ І-ІІІ ст. з профільним навчанням № 35- однієї із найкращих шкіл м. Краматорська (директор – Рідош Михайло Іванович). Конференція проводилася з метою залучення молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, підбиття підсумків обласних етапів Всеукраїнських конкурсів: «Юний дослідник», «Винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», «Юний зоолог і тваринник», «Юний ботанік і рослинник», Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище». До оргкомітету конкурсу було надіслано 114 дослідницьких робіт. Загалом у роботі конференції взяли участь 165 юних дослідників природи та їх педагогів та батьків з міст Краматорська, Костянтинівки, Добропілля, Дружківки, Часів Яру, Мирнограду, Торецька, Слов’янська, Лиману, Новгородського, Покровська, Білозерська, а також Костянтинівського, Покровського, Лиманського, Добропільського, Великоновосілківського, Мар’їнського районів. Серед почесних гостей конференції були представники департаменту освіти і науки, екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, науковці, співробітники регіональних ландшафтних парків Донеччини: З вітальним словом до учасників конференції звернулася Олена Петрівна Макаренко, заступник директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації – начальник управління фахової освіти, національного виховання та європейської інтеграції. Кандидат технічних наук, викладач кафедри комп'ютерних мехатронних систем, інструментів та технологій ДДМА, голова ГО «Центру розвитку майбутнього», керівник гуртків ДОЕНЦ Сергій Олександрович Гаков презентував інтерактивний діалог «Майбутнє на стику професій сьогодення: виклики для майбутніх фахівців». Богдан Тристан, директор стартапу «3D ферма», на прикладі власноруч зібраного працюючого 3D принтеру поділився досвідом «Стартапи як двигун інновацій». Покровський район представляли Бовкун Дмитро, учень 4 класу Удачненської ЗОШ I-III ст., Деркунська Анастасія, учениця 7 класу Миколаївської школи, Саніна Дар'я,учениця 7 класу Новоєлизаветівського НВК, Медвєдєв Нікита, вихованець гуртка КПНЗ «РайСЮН» «Бджолярик», який працює на базі Сергіївського НВК, Касьянова Єлизавета, вихованка гуртка КПНЗ «РайСЮН» «Пізнай себе», який працює на базі Гродівської ЗОШ I-IIIст. Вислювлюю слова подяки учасникам конференції, які стали переможцями та призерами: найменші учасники Діма та Нікита зайняли почесне перше місце на секції «Юний дослідник», Дар'я та Анастасія на секції «Юні ботаніки та рослинники», Ліза на секції «Раціоналізатори та винахідники» посіли третє місце. Дякую керівникам Семенюк Н.А., Перовій Н.М., Деркунській Н.В., Бугасовій О.Г. та Касьяновій С.В. і бажаю подальших творчих перемог. Переможці та призери обласних етапів Всеукраїнських конкурсів отримали грамоти та сувенірну продукцію від РЛП «Клебан-Бик».
7 грудня 2016 о 09:45
«Менеджмент управління проектами та змінами» - саму таку назву мало третє заняття Обласної школи новаторства ПНЗ,яке проходило 10 листопада 2016 року на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 19 у місті Слав'янську для керівників і методистів ПНЗ Донецької області. На занятті були присутні: місто Слов’янськ, Слов'янський район, місто Константинівка та місто Краматорськ. Покровський район представляла методист КПНЗ «РайСЮН» Покровської райради Гончаренко Дар'я Юріївна.Заняття проводилося у формі тренінга. Протягом заняття учасники знайомились з поняттям «проект» та «зміни», дізнавалися про закони управлінського спілкування, створювали образи ідеального лідера та ідеального управлінця, ознайомлюючись в ході вправи з цими поняттями та відмінностями між ними. Складали проект розвитку ПНЗ, перед цим ознайомившись з алгоритмом складання та правилами, а також з цим,що таке «картография проекту». Учасники мали змогу висловлювати свої думки, представити своє бачення проекту майбутнього позашкільного закладу, поділитися досвідом складання подібних проектів та внесення змін до них. В ході заняття з керівниками були проведенні цікаві вправи, ігри та конкурси, такі як: «снігова куля», «портрет проекту», «невербальне спілкування» , завдяки яким атмосфера в аудиторії була позитивна, та наповнена гарним настроєм. В ході заняття учасники дізналися багато нового та корисного!
17 листопада 2016 о 12:01