19 ЛЮТОГО - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ МОРСЬКИХ ССАВЦІВ

Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, з метою розвитку активної життєвої позиції в дітей і молоді, залучення їх до вирішення екологічних проблем засобами мистецтва, формування серед населення культури екологічних цінностей з 29 вересня по 11 грудня 2020 року проводилася обласна мистецька інтернет-вітрина «Цінуй! Бережи! Дій!»»

Вітаємо переможців та учасників обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу
«Український сувенір»

Приємно напередодні свят отримувати гарні новини, подарунки. Вітаю своїх колег з участю в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти та отриманням призових місць.
Пишаюся Вами!

Вітаємо переможців Всеукраїнської природоохоронно - пропагандистської акції «Горлиця звичайна — птах року 2020»:

Вітаємо переможців обласного художнього конкурсу «Краса рідного краю» та обласного конкурсу майстрів народних ремесел «Природа і творчість»

День святого Миколая, який ми відзначаємо 19 грудня 2019 року – це дивовижне свято чарівництва і доброти. Микола Чудотворець вважається заступником дітей і покровителем всіх мандрівників, моряків, студентів і торговців. Святий Миколай був єпископом і прославився своїми добрими справами. Вже багато багато років добрий чарівник приходить до діток вночі на 19 грудня і приносить смаколики.

Переможцями та Призерами обласної природоохоронної акції «Стоп, сміття» визнано:

17 грудня Міжнародна ассоціація позашкільної освіти, Всеукраїнська ассоціація обєднаних територіальних громад, Міністерство освіти і науки України провели вебінар "Позашкільна освіта в громаді: як збереги мережу і забезпечити розвиток?"

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду
внутрішнього та зовнішнього озеленення освітніх закладів «Галерея кімнатних рослин»

10-11 грудня 2020 року в комунальному позашкільному навчальному закладі «РайСЮН» в рамках STEM-тижня пройшов освітній хакатон «Мій чарівний кристал» , мета якого отримання нових знань про види кристалів та їх застосування в різних сферах життя людини; використання цих знань на практиці під час вирощування кристалів.

13 грудня 2020 о 18:51 | Рикунова Н. С. | немає коментарів

Розпочалася серія вебінарів з підготовки до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

30 листопада 2020 року, відбувся онлайн-тренінг Програми малих грантів ПРООН-ГЕФ, головною метою якого була підтримка молодіжних екологічних ініціатив в громадах та поширення кращих практик щодо роботи з молоддю.

27 листопада 2020 року завершилася декада юннатівського вогника, присвяченого 95-річчю юннатівського руху в Україні.

30 листопада 2020 о 07:20 | Рикунова Н. С. | немає коментарів

Сьогодні 28 листопада 2020 року директор КПНЗ « РайСЮН» приймала участь у тренінгу по програмі Destination Imagination . І ось про що я дізналася: це найбільша у світі освітня програма з креативності, започаткована в США. Програма спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів. Вона охоплює більше 30 країн на 6 континентах, понад 150 тисяч учасників щорічно, 38 тисяч волонтерів з усього світу і 1,5 мільйона випускників.

28 листопада 2020 о 16:30 | Рикунова Н. С. | немає коментарів

18 листопада 2020 року Всеукраїнська екологічна ліга за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) провела семінар для представників закладів освіти «Впровадження у позакласну діяльність комплекту навчальних матеріалів щодо зменшення харчових відходів «Роби добро: зберігай їжу!».

26 листопада 2020 о 08:32 | Гончаренко Д. Ю. | немає коментарів

Вітаємо переможців обласного конкурсу "Малі річки - життя Донбасу"

23 листопада 2020 о 13:19 | Гончаренко Д. Ю. | немає коментарів

В рамках виконання Міжвідомчої регіонально програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на території збагачувальної фабрики «Свято-Варваринська» (Покровський район) 18 листопада 2020 року відбувся інтерактивний семінар «Сучасні технології енергоефективності та ресурсозбереження».

20 листопада 2020 о 15:52 | Рикунова Н. С. | немає коментарів

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України з нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні ініціював з 16 по 27 листопада 2020 року проведення декади юннатівського вогника в режимі он-лайн.

19 листопада 2020 о 09:47 | Рикунова Н. С. | немає коментарів

Люди щодня викидають величезну кількість сміття, хоча більшість відходів можна було б використати повторно, що принесло б чималу користь довкіллю та державі.
День вторинної переробки бере початок з 1997 року, мета якого є заохочення американців, які здавали відходи для вторинної переробки і купували продукцію, виготовлену з вторинної сировини.
Ця дата має на меті привернення уваги громадськості, промислових структур до проблеми вторинної переробки відходів. Зазвичай вторинній обробці підлягають папір, скло, пластик, а органічні відходи широко використовують у сільському господарстві.

17 листопада 2020 о 15:47 | Рикунова Н. С. | немає коментарів