Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Україна вишивана»

Дата: 26 вересня 2017 о 13:10
473 перегляда

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді при сприянні Міжнародної академії флористики Наталії Агеєвої з 18 до 20 вересня 2017 року, провів Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Україна вишивана» .

Конкурс проводився з метою формування у учнів високого рівня еколого-естетичної культури; набуття практичних вмінь та навичок учнів по створенню флористичних робіт; підготовки молоді до професійного самовизначення, розвиток допрофесійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера; обмін кращим досвідом роботи з флористики та фітодизайну та ознайомлення із сучасними тенденціями у флористиці.

Під час Конкурсу юні флористи та фітодизайнери втілювали свої проекти у двох номінаціях: “Квіткові килими” та “Флористична скульптура”, використовуючі знання та навички, здобуті під час занять у гуртках позашкільних закладів освіти.

Цей Конкурс – це перший крок майбутніх митців, що прагнуть прикрашати реальність, пропагувати прекрасне та змінювати майбутнє. Учасники конкурсу кожного року створюють неповторну красу, використовуючи колір, форму, фактуру природних та декоративних матеріалів.

Участь у фінальному етапі прийняли команди-переможці відбіркового етапу з 12 областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Чернігівської.

В їх композиціях втілюється відображення людської любові, щирості, вірності народним традиціям, життєвої сили та невичерпної творчості.

В номінації «квіткові килими» найсильнішими виявилися вихованці гуртка “Флористика” керівник: Марущак Оксана Анатоліївна, Івано – Франківської міської дитячої екологічної станції, з конкурсним проектом: «Гуцульська джирга».

Наступними переможцями в даній номінації є команди вихованців гуртка “Школа Фітодизайну”, керівник команди: Мельник Валентина Анатоліївна, культорганізатор Вінницької обласної станції юних натуралістів, з конкурсним проектом: «Дерево життя» та команда гуртка “Фітодизайн” Зразкового творчого об’єднання “Флористична майстерня “Адоніс” Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», керівник: Якуша Наталія Михайлівна, м.Бровари Київської області з проектом «Від лану до столу».

Композиція «Під покровом» створена вихованцями гуртка «Екологічний дизайн» КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, керівники: Дужук Сніжана андріївна та Катюха Валентина Василівна, хоча за кількістю балів і отримала друге місце, але вразила відвідувачів виставки гармонією кольорів та підбором рослинного матеріалу.

Також це місце ще поділили команди вихованців гуртків КЗ «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради з композицією «Килим-оберіг Дніпропетровщини» та вихованців гуртка флористики «Золоті пелюстки» Одеського КПНЗ ОЦДЮТ Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт» з проектом «Червона квітка України».

Ці команди вразили ідеєю своїх робіт та технікою виконання.

Як завжди, чудово донесли свою ідею композиції « Слобожанські мотиви» вихованки гуртків «Флористика» та ”Юні квітникарі” еколого-натуралістичного відділу КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, що відповідно посіли третє місце.

Також з ними його розділили ще композиції «Вкраїна наша – це рушник де доля вишита народом» створена вихованцями гуртка «Студія екологічного дизайну» Комунального позашкільного навчального закладу «Районна станція юних натуралістів» Покровської райради Донецької області на базі Гродівської загальноосвітньої школи та композиція «Україна вишивана» створена вихованцями гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Найсильнішою в номінації «флористична скульптура» виявилася команда вихованців гуртка «Барви природи» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді”, керівники команди: Марченко Оксана Вікторівна, Барило Світлана Іванівна, керівники гуртків Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, з проектом «Барвистий калейдоскоп української вишивки».

Скульптура “Зачарована красою” Великописарівської районної станції юних натуралістів Сумської області виборола друге місце і композиція «Скриня моєї бабусі» яку створили вихованки «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» – третє місце.

Але Конкурс не закінчується виконанням композицій. Після того, як остання квітка у килимі або у флористичній скульптурі зайняла своє місце, юні флористи підготували творчий захист своїх проектів, перетворюючись у читачів віршів, співаків, музикантів та акторів.

Учасники Конкурсу мали можливість не лише показати свої вміння а й навчитися новому, завдяки майстер-класам “Виготовлення вертикальних букетів та букетів на каркасах”, “Осінній натюрморт” , який був проведений Ольгою Кабальською, флористом, викладачем Міжнародної Академії флористики Наталії Агеєвої.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.