ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Date: 31 грудня 2020 о 08:02
185 views

Вітаємо переможців Всеукраїнської природоохоронно - пропагандистської акції «Горлиця звичайна — птах року 2020»:

Вітаємо, коллеги, з Новим роком,

Зі всіма Різдвяними Святами!

Нехай життя із кожним кроком

Ваш дім наповнює скарбами!

Нехай тепло людських сердець

Вам душу щиро зігріває,

І переможних справ вінець

Хай Вашу голову вінчає!

Хай ширшим стане друзів коло:

Протягне руку всякий стрічний,

І буде кожен день казковим

Як ніч Різдвяна й Новорічна!

Шановні і дорогі коллеги! Вітаємо вас із Новим роком! Нехай у новому році вас наповнять нові сили і нові ідеї, нові задуми і нова удача! Бажаємо вам міцного здоров'я, вагомих здобутків і просувань у кар'єрі, високих цілей і безперечних успіхів, глибокої поваги і щасливого життя!
І дуже приємно отримати напередодні свята повідомлення про результати Всеукраїнського конкурсу наших вихованців та учнів району!

За змістовну різнопланову роботу (реферати, презентації, малюнки, літературні твори):

ІІ місце:

1. Шиліна Ірина, вихованка гуртка «Основи фенології» Комунальний позашкільний навчальний заклад «Районна станція юних натуралістів» Покровської райради Донецької області (85 балів).

ІІІ місце:

1. Васьянова Вероніка, учениця 8 класу Сонцівського НВК Покровської райради Донецької областi (75 балів).

За кращий літературний твір у рамках акції «Птах року 2020» та еколого-просвітницьку роботу:

І місце

1. Бовкун Дмитра, вихованця гуртка «Основи фенології» Комунального позашкільного навчального закладу «Районна станція юних натуралістів» Покровської райради Донецької області (95 балів).

ІІ місце

1. Дем’яненко Ніку, ученицю 1 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської райради Донецької області (85 балів).

2. Медведського Дмитра, учня 1 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської райради Донецької області (85 балів).

За кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2020»:

І місце

1. Сич Анастасію, ученицю 1 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської райради Донецької області (95 балів).

ІІ місце

1. Бурцева Руслана, вихованця гуртка «Основи фенології» Комунального позашкільного навчального закладу «Районна станція юних натуралістів» Покровської райради Донецької області (85 балів).

2. Павленко Мирославу, вихованку гуртка «Основи фенології» Комунального позашкільного навчального закладу «Районна станція юних натуралістів» Покровської райради Донецької області (85 балів).

ІІІ місце

1. Куденко Марію, ученицю Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської райради Донецької області (75 балів).

2. Філіппову Каріну, вихованку гуртка «Основи фенології» Комунального позашкільного навчального закладу «Районна станція юних натуралістів» Покровської райради Донецької області (75 балів).

3. Щербакову Альону, ученицю Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської райради Донецької області (75 балів).

За кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2020»:

ІІ місце

1. Лях Анастасію, ученицю Удачненської ЗОШ I-III ступенів Покровської райради Донецької областi (85 балів).

Подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівникам юннатівських робіт, які посіли призові місця, за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів:

1. Березницькій О.В., учителю Сонцівського НВК Покровської райради Донецької областi.

2. Бовкун Юлії Володимирівні, вчителю Удачненської ЗОШ I-III ступенів Покровської райради Донецької області.

3. Долгоног Оксані Геннадіївні, вчителю Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської райради Донецької області.

4. Перовій Наталії Миколаївні, керівнику гуртка «Основи фенології» Комунального позашкільного навчального закладу «Районна станція юних натуралістів» Покровської райради Донецької області.

5. Юркевич Надії Богданівні, вчителю Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської райради Донецької області.

Comments:
Only authorized users can leave comments.