ВІТАЄМО!!!!

Дата: 23 січня 2021 о 12:02, Оновлено 23 січня 2021 о 12:10
176 переглядів

Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, з метою розвитку активної життєвої позиції в дітей і молоді, залучення їх до вирішення екологічних проблем засобами мистецтва, формування серед населення культури екологічних цінностей з 29 вересня по 11 грудня 2020 року проводилася обласна мистецька інтернет-вітрина «Цінуй! Бережи! Дій!»»

Сьогодні 22 січня 2021 року отримали  підсумки обласної мистецької інтернет-вітрини «Цінуй! Бережи! Дій!». До числа переможців  відносяться команди, які вчасно і успішно виконали завдання і здобули 44,5 і більше балів (нагороджуються дипломами) та сертифікати учасників  отримують команди, які набрали менше 44,5 балів.

Як приємно відзначити що в Списку   шкільних команд – переможців заочної обласної  мистецької інтернет-вітрини  «Цінуй! Бережи! Дій!» є учні  Покровського району.

Хоча з 01 січня 2021 року  Лисівська ЗОШ I-IIIступенів вже не є  закладом освіти Покровської райради, а Покровської міської ОТГ;  Миролюбівський НВК це вже Гродівська ОТГ;  КПНЗ «РайСЮН» ліквідовано.

Все одно вітаємо наших переможців та їхніх керівників і бажаємо наснаги, творчих злетів і ніколи не зупинятися на досягнутому.

Номінація «ЕКОФЕСТ - Діємо разом!» за напрямом «Екопікнік»

• Зайченко Альбіна, Машталєр Вероніка, Машталєр Віктор,Руссул Олександр - Лисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області 48,4 балів;
  • Бахтаров Микита, Васьянова Вероніка, Дроздова Уляна,Кокарєв Максим, Кудінова Ганна, Надтока Анастасія, Пропс Віктор, Пропс Дмитро, Тенянко Ганна , Щеколкін Лаврентій - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Районна станція юних натуралістів» Покровської районної ради Донецької області, учні Сонцівського НВК

48 балів;

• Журов Микита,  Саглаєва Катерина, Дацій Віктор - Навчально-виховний комплекс «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Покровської районної ради Донецької області 47,2 балів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.