Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ

Дата: 1 серпня 2018 о 18:19, Оновлено 1 серпня 2018 о 20:00
313 переглядів

З метою ознайомлення дітей Донецької області з природною, історичною та культурною спадщиною України в рамках програми «Екологічними стежками рідної України» учні закладів середньої освіти Покровського району з 23 по 31 липня 2018 року здійснили дослідницько-пізнавальну подорож до інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта», який знаходиться в с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Організатором цієї подорожі виступила громадська організація Всеукраїнська екологічна ліга і відбулася вона завдяки підтримці Донецької облдержадміністрації.

50 дітей із Удачненської, Миколаївської, Лисівської,Гродівської, Новотроїцької шкіл, Петрівського та Сергіївського НВК протягом шести днів мали змогу чудово відпочити, знайти нових друзів, помилуватися прекрасними краєвидами та дізнатися багато нового та цікавого  про навколишній світ, відвідати Шевченківський національний  заповідник.

А тепер все по порядку.

24 липня нас радо зустрів інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта».

25 липня

Екскурсія "Чарівний Виграїв - козацький край".

Екскурсія "Культурна спадщина Черкащини". Музей Івана Семеновича Нечуя-Левицького у смт Стеблів. Похід до цілющого джерела. Відвідування Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника. Екологічний квест "Загадки Виграїва". Урочисте відкриття програми "Екологічними стежками рідної України"

26 липня

Сьогодні, вартівці: подорожували, вчилися, розважалися і просто насолоджувались перебуванням у Інформаційно - просвітницькому центрі "Екологічній Варті". Ми виконали тренінгову програму "У дружбі наша сила", також ми відвідали урок "Рідної мови", після чого ми спробували встановити нові "Виграївські рекорди" – і чемпіонами стали Мартиненко Богдан, Алексахін Артем, Терещук Ліана, Козаренко Віталіна Іванівна,  а потім ми пограли в географічну гру "Карта України". Згодом ми  пішли на екскурсію екологічною стежкою "Скарби природи". Зробили наукові дослідження та спостереження. День був дуже насиченим, позитивним і як завжди завершення біля вартівського багаття з найароматнішим  фіто чаєм.

27 липня

Екскурсія до м. Канів. Сходження на "Тарасову гору". Відвідування Шевченківського національного заповідника. Екскурсія до Канівського природного заповідника. Ознайомлення з рідкісними видами флори і фауни. Наукові спостереження

28 липня

Сьогодні був  дуже жвавий день. Сьогодні ми провели "День захисту природи". Почали ми наш день з пішохідної екскурсії до лісництва і стали учасниками  природоохоронної  акції«Збережемо ліси України», потім ми  покупалися в басейні.  Потім  діти  відвідали творчу майстерню «Щоденник мандрівника», а потім  попрямували на заняття «Цікава англійська», де закріпили свої знання з іноземної мови , познайомившись  з цікавими презентаціями. Після пізнавальної половини дня, ми пішли на пасіку задля того щоб блище  познайомитися  з життям бджіл, пасічник почастував нас свіжим медом. Цей захід  ми назвали  акцією «день бджоли».

 Під вечір ми провели пізнавально - розважальну програму «Екологічна казка» і як завжди, по традиції, за чашкою ароматного фіточаю ми завершили  цікавим обговоренням нашого - жвавого, творчого, креативного, туристично-пізнавального дня

29 липня

Ми здійснили подорож  до Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка".  Наш маршрут "Шевченківський край" -  це села Шевченково, Будище, Моринці.

Урочисте підведення підсумків програми "Екологічними стежками рідної України".

30 липня

Був підведений підсумок конкурсу «Кращий щоденник мандрівника» і перемогу в цьому конкурсі отримала Чарченко Єлизавета з селища Удачне.

Далі був Київ, де ми відвідали Національний ботанічний сад ім. М.М..Гришка НАН України, помилувалися Майданом Незалежності, поласували смачне морозиво в сквері біля Золотих воріт, побували в метро. І ось вокзал - треба їхати додому…

До нових зустрічей!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.