Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Педагоги-позашкільники зібралися на всеукраїнську толоку

Дата: 23 вересня 2019 о 08:47
340 переглядів

Педагоги - позашкільники зі всієї України зібралися18-20 вересня 2019 року в Пущі-Водиці на базі Міжнародного дитячого центру «Артек»для участі у Всеукраїнському форумі «Осіння толока позашкільників 2019» . Триденний інтенсивний форум складався з виступів провідних науковців, що зібралися поділитися своїм досвідом, творчих майстерень, тренінгів, майстер-класів. Покровський район представляла методист КПНЗ «РайСЮН» Гончаренко Дарія Юріївна. Участь в заході прийняло понад 150 учасників з усіх регіонів України!

Перший день всеукраїнського форуму "Толока-2019" розпочався з цікавих локацій «Калинова родина», «Поетичний курінь», «Танцювальні візерунки», де всі учасники під керівництвом модераторів Ірини Шкільної,  старшого наукового співробітника Інституту проблем виховання, Світлани Дікаревої, тренера з патріотичного виховання, заступника директора Миколаївської ЗЗСО, Олени Різник, директора Центру дитячої творчості м. Бережани, керівника театральної студії «Взори». Всі учасники танцювати стародавні танці, складали патріотичні вірші групами, знайомились один з одним. Після цього розпочалося відкриття  «Толоки позашкільників», в якому прийняли участь доктор педагогічних наук Іван Бех, доктор педагогічних наук Катерина Журба, заступник кафедри філософії і освіти дорослих Андрій Єрмоленко. Про професійну підтримку педагогів розказав Іван Литвиненко, директор освітнього проєкту «Всеосвіта». Організаторка проєкту Ольга Просіна наголосила на трьоїх головних особливостях заходу: інтенсивність. «Кращі результати за коротший час», гнучкість - толока постійно змінює не тільки локації проведення, а й змісти, методи та засоби навчання, та дієвість -  Організатори створюють програму так, щоб учасники отримали максимум практичної користі не тільки на самій толоці, а й поза її межами

 Проєкт «Толока позашкільників» розпочався в липні 2017 року. І вже в цьому році в  грудні він буде закінчуватися. За цей час організатори та учасники провели шість зустрічей в різних містах України. Перша зустріч відбулася в Івано-Франківську.

Після урочистого відкриття запрацювали 4 різноманітні професійні майстерні під керівництвом: Ольги Пруцакової, кандидата пед.наук, провідного наукового співробітника лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН; Вікторії Косик, директора центру освітнього консультування, освітнього технолога, наукової співробітниці НЦ «Мала академія наук України»; Олександри Гурин, кандидата пед.наук, завідувача відділу психологічного супроводу, соціальної адаптації та виховання молоді НМЦО м. Львова; Олени Різник, директора Центру дитячої творчості м. Бережани, керівника театральної студії «Взори»; Олександра Келембет, тренера з патріотичного виховання, керівника гуртків в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».
А завершився такий  насичений день  музичною вітальнею, де ми познайомились з колегою - композитором з Вінничини, Ольгою Янушкевич. Це було натхненно, емоційно, зворушливо.
Цікавим був практичний компонент, ми залюбки поспівали разом!

Другий день був не менш насичений та цікавий. Учасники толоки приймали участь у тренінгах, де дізналися про особливості виховання особистості громадянина патріота у ЗПО (Ірина Шкільна, старший науковий співробітник інституту проблем виховання НАПН України), про проблеми, що стають на шляху ,причини їх виникнення і звісно ж шляхи розв’язання. Після цього познайомилися зі Світланою Барановою, кандидатом психологічних наук, психотерапевтом-наставником за методом кататимно-імагінативної психотерапії.  Тренінг навчив умінню аналізувати і цінувати поняття"сьогодні"і"зараз".Також став потужним поштовхом до зростання і удосконалення набутих знань. Ефективним було і спілкування під час приємного відпочинку. Перед вечерею учасників чекав приємний сюрприз – річкова прогулянка на каяках, а увечері Артеківська варта, де всі мали змогу відпочити, ближче познайомитися, поспівати пісні у вогнища і просто розслабитися.

Останнього дня учасники толоки мали змогу відвідати професійні майстерні: Лілія Усик, директор КЗ «Шполянський центр науково-технічної творчості» Шполянської міської ради з темою «Пріоритетні напрями інноваційної діяльності позашкілля в умовах децентралізації», Бойко Ольга, заступник директора Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості з презентаційним меседжем «Методика обліку роботи гуртка», Галина Малород, завідувач методичного відділу презентувала майстер клас «Скрайбінг – сучасний погляд на презентацію», Оксана Шустова, завідувач теоретичним відділом Балаклійської ДМШ, викладач-методист, «Інтегрований підхід до вивчення музично-теоретичних предметів» та Олена Гнібіда, методист Донецького обласного еколого-натуралістичного центру з презентацією «Мистецтво фотографії». Після невеличкої перерви майстерні продовжили Олена Охрімчук співробітник Українського інституту національної пам'яті з презентацією свого закладу, Світлана Дікарева з майстер – класом «Виготовлення маку з форміану», Олена Вербицька, методист будинку дитячої творчості м.Запоріжжя  з майстер-класом «Виготовлення капців з поліетилену» та Людмила Кравченко, керівник еколого-природничого гуртка Вельбівської ЗОШ Гадяцької райради Полтавської області з майстер-класом «Виготовлення оберігу «Сонячний кінь».

На завершення форуму  всі учасники отримали сертифікати. Повертаючись   додому кожен мав при собі методичну скриньку наповнену новими знаннями, враженнями і планами на майбутнє!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.