Новини проекту
Вітаємо з Днем знань!
Передплачуйте та вигравайте!
Вітаємо з 30-річчям незалежності України
ЗНИЖКИ на Розширений пакет послуг
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік
    
Новини

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

«Роби добро: зберігай їжу!»

Дата: 26 листопада 2020 о 10:32
67 переглядів

18 листопада 2020 року Всеукраїнська екологічна ліга за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) провела семінар для представників закладів освіти «Впровадження у позакласну діяльність комплекту навчальних матеріалів щодо зменшення харчових відходів «Роби добро: зберігай їжу!».

Семінар відбувся у приміщенні Центральної районної бібліотеки м. Покровська.

 Активну участь у роботі семінару приймали: Наталья Олександрівна Літвінова, директор Центральної районної бібліотеки,  Наталія Сергіївна Рикунова, директор КПНЗ «РайСЮН» Покровської райради, Дар’я Юріївна Гончаренко, методист закладу, Олена Володимирівна Зайцева, вчитель хімії та біології навчально-виховного комплексу «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Світлана Вячеславівна Касьянова, вчитель трудового навчання Гродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Віталіна Іванівна Козаренко, керівник гуртків КПНЗ «РайСЮН», Олена Володимирівна Ставрієцька,  керівник гуртків КПНЗ «Рай СЮН».

Олена Вікторівна Пащенко, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України, представила основні розділи навчальних матеріалів «Роби добро: зберігай їжу!» та провела фрагменти тренінгових занять.

Також експерт ПМГ ПРООН-ГЕФ Марина Олександрівна Дяченко розповіла про напрацювання у галузі освіти і виховання Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку» та кращі практики освітньої роботи в громадах.

Всеукраїнська екологічна ліга за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) реалізує пілотний проект «Освітня програма для дітей в закладах освіти (рівні: дошкільна, початкова, базова середня освіта)» за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО ООН) з метою впровадження у освітню діяльність комплекту навчальних матеріалів щодо зменшення харчових відходів «Роби добро: зберігай їжу!».

Втрати харчових продуктів та харчові відходи є масовою глобальною проблемою: третина всієї їжі, що виробляється у світі, або втрачається, або йде у відходи – це означає, що щороку приголомшлива кількість у 1,3 мільярди тон продуктів високої якості не доходить до кінцевого споживача – 100 кг на кожного з нас. Ці втрати спричинюють величезні економічні збитки в розмірі близько 1 трлн дол. США; за втрати продуктів та харчові відходи ми також платимо високу екологічну та соціальну ціну.

Це стало основою для розробки комплекту навчальних матеріалів щодо зменшення харчових відходів під гаслом «Роби добро: зберігай їжу!» Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) у тісній співпраці з Міжнародною коаліцією харчових відходів (IFWC).

 Олена Вікторівна детально розповіла про тему та завдання розроблених матеріалів, про мету, яку треба досягати, а саме: піклуватися та захищати нашу природу, розумно поводитися з відходами, робити свої внески в чистоту та порядок навколишнього світу!

Дякуємо організаторам за змістовний та цікавий семінар!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.