Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Година Землі 2018

Дата: 27 березня 2018 о 17:11
299 переглядів

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.
Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований Весвітнім фордом охорони природи, в рамках якого символічно треба вимкнути необов'язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. .
У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок.

  Хвиля Години Землі прокотиться світом 24 березня 2018 року. ​​Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя - чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.  

Проект Ліхтариків Години Землі дозволяє дітям усього світу показати свою турботу про Землю і розповісти світовим лідерам, що діти – майбутні лідери та хранителі нашої планеті - це вагомий голос у заклику до дій. Ліхтарі є символом удачі та довголіття. Саме тому створені дітьми ліхтарики є видимим нагадуванням про "щастя" і "довголіття", яких ми всі хочемо для нашої планети і нашого світу.

До цього проекту залучилися вихованці гуртків КПНЗ «РайСЮН» Покровської райради»  - «Юні друзі природи», «Юні бджолярі» та «Основи біології» (керівник Ставрієцька Олена Володимирівна) та «Юні фітодизайнери» (керівник Тещинська Вікторія Миколаївна).

А вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» (керівник Перова Наталія Миколаївна) розглядали питання про  зміни клімату, яке  на даний час є найбільшою загрозою для навколишнього  середовища. І  Чарченко Єлизавета написала в газету «Маяк» статтю  «Як нам зменшити енергозалежність?» Наш  район за словами автора, має потенціал для розвитку біоенергетики. Після збирання врожаю на полях залишається багато рослинних відходів, зокрема соломи.  Солом’яні пеліти є хорошими енергоносіями. Від 1 т паливних гранул виділяється стільки ж енергії, як при згорянні 480 м³ газу або 1,6 т дров. Основною перевагою такого виду палива є те, що в процесі спалювання не відбувається викиду в атмосферу СО2. Тому використання соломи не впливає на кількість парникових газів в атмосфері.

  Вихованці гуртка «Лікарські рослини»  та «Студія екологічного дизайну» (керівник Козаренко Віталіна Іванівна) прийняли участь в ЕКО-здибанці, в ході якої   створювали малюнки на екотематику "Поліетилен в природі", організували засідання круглого столу  за темою  "Чи готовий ти сказати "НІ" поліетиленовим пакетам?",            переглянули  відеофільм «Історія Землі за 2 години» .

  А вихованці гуртка «Пізнай себе» (керівник Касьянова Світлана Вячеславівна) організували виступ агітбригади з пропагування причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них, гармонійного співіснування з природою «Послухайте, як дихає Земля».

«Юні екологи» (керівник Костенко Валентина Леонідівна)  провели «класний підхід» на тему  «Злови зв'язок з Землю – біорізноманіття». Під час заходу діти ще раз наголосили, що біорізноманіття оточує нас повсюди у повсякденному житті – це їжа, питна вода, папір, ліки і навіть паливо в автомобілях. Все що ми робимо та використовуємо, так чи інакше пов'язане з природою в цілому. Тому всім нам вкрай необхідно зберігати біорізноманіття та підтримувати гармонію з природою та створили 10 зелених порад.

Вихованці гуртка «Природа і творчість» (керівник Лук'яненко Лариса Олегівна) та мешканці Новотроїцької сільради теж приєднались до акції «Година Землі», зібравшись в малій залі Успенівського клубу. При свічках присутні прийняли участь в заході «Збережемо планету для нащадків», присвяченому екологічному стану на планеті, де звучали вірші, пісні, танці під акапельний виступ вокального ансамблю і  солістів.

А ще нас запросили до участі  в дитячому  конкурсі до години Землі  під  гаслом "Злови зв'язок з Землею". Активності можуть бути в одній з 4 категорій: Допомога рослинному світу. Приклади активностей: висадка дерев, охорона ранньоквітучих рослин тощо; Допомога тваринному світу. Приклади активностей: створення будиночків для птахів/кажанів/інших тварин, допомога тваринам; Зелений спосіб життя. Приклади активностей: прибирання сміття, збір макулатури/пластику/батарейок, інша економія ресурсів (наприклад, замість пластикових стаканчиків використовувати в класі звичайні склянки або чашки). Все що треба зробити - допомогти природі.

І Гродівська, Новоекономічна, Новотроїцька ЗОШ I-IIIступенів, Миролюбівський НВК та Новоекономічний ДНЗ стали учасниками зазначеного конкурсу.

Година Землі лише символічно звертає увагу на проблеми планети, адже вимкнення світла на одну годину один раз на рік не здатне компенсувати весь негативний вплив, що чиниться на здоров’я Землі протягом решти часу 365 днів на рік. А тому після Години Землі вартує переосмислити власний спосіб життя, бо навіть маленькі зміни у наших щоденних звичках не залишаться непоміченими природою, а той спосіб, у який ми використовуємо ресурси планети, визначає наш екологічний відбиток.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.