Лісова симфонія
18-20 травня 2018 Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром на базі дитячого оздоровчого табору «Брусино» та Ямпільського лісництва був проведений обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. У 2018 році Зліт проводився в рамках року Всеукраїнського натуралістичного руху і присвячений 100-річчю позашкільної освіти в Україні та Дню Європи.
18-20 травня 2018 Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром на базі дитячого оздоровчого табору «Брусино» та Ямпільського лісництва був проведений обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. У 2018 році Зліт проводився в рамках року Всеукраїнського натуралістичного руху і присвячений 100-річчю позашкільної освіти в Україні та Дню Європи. Співорганізатором заходу було Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства (директор Стороженко В. І.).
Від Покровського району участь у зльоті прийняли 2 команди - це «Шалені бджілки» у складі Сокальської Анастасії, Терещук Ліани та Токаревич Валерії, вихованок гуртка «Юні бджолярі» КПНЗ «райСЮН» (керівник Ставрієцька О.В.) та «Бджолярики» у складі Касьяна Володимира, Яшної Валерії та Данило Ольги, вихованців гуртка «Бджолярик» КПНЗ «РайСЮН» (керівник Семенюк Н.А.) .
Програма зльоту складалася з відкритого захисту науково-дослідницьких робіт, творчих звітів команд та виставки-презентації «Щедрість рідної землі». Участь в цих номінаціях оцінювало компетентне журі до склад входили представники департаменту освіти і науки, департаменту екології та управління лісового та мисливського господарства. За підсумками журі у командному заліку обидві наші команди стали одними з найкращих – у нас два других місця. Перше місце серед аграріїв не присуджувалося.
Команди з міст Краматорськ, Костянтинівка, Лиман, Добропілля, Часів Яр та районів: Мар’їнського, Волноваського, Великоновосілківського, Покровського приїхали на захід не тільки для участі в конкурсній програмі, а ще й мали змогу взяти участь у майстер-класах з лісорозведення та створення «теплих грядок», пограти в теренову гру «Трипільський врожай», побувати на дуже цікавій екскурсії екологічною стежиною, поспівати пісні під гітару та відпочити на лісовій дискотеці. Така насичена програма обумовлена тим, що головне завдання заходу – не просто оцінити рівень підготовки дітей, а дати їм максимум нових знань, вражень та позитивних емоцій.
Учасники зльоту їхали додому з позитивними емоціями, яскравими враженнями і відмінним настроєм.
Ми щиро вітаємо наші команди та їх керівників з перемогою і бажаємо творчих успіхів, натхнення та нових перемог!