Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Формування ціннісних орієнтирів освітнього процесу в позашкільних закладах

Дата: 19 листопада 2019 о 13:20, Оновлено 19 листопада 2019 о 13:24
238 переглядів

14 листопада 2019 року педагогічне кафе «Нескучний сад» гостинно відчинило двері для учасників семінару-практикуму на тему «Формування ціннісних орієнтирів освітнього процесу в позашкільних закладах», керівників гуртків КПНЗ «РайСЮН».
Модераторами зустрічі стали Рикунова Н.С., директор, Гончаренко Д.Ю., методист, Козаренко В.І. та Ставрієцька О.В., керівники гуртків.

Наталія Сергіївна познайомила присутніх з інформацією про Національний форум по поводженню з відходами, який проходив 7-8 листопада в м. Святогірськ. Керівники гуртків мали змогу більш детально ознайомитися з літературою, яку привезли учасники форуму, подивилися відеоролик департаменту екології про роботу, яка ведеться на сміттєзвалищах с.Богородичне Слов'янського району, м. Слов'янськ та м. Краматорськ. Було проінформовано присутніх про роздільний збір сміття, після цього керівники гуртків висловили бажання про проведення тренінгу.

Дар'я Юріївна дуже цікаво та змістовно розповіла про «Осінню толоку позашкільників», яка проходила 18-20 вересня на базі Міжнародного дитячого центру «Артек», що знаходиться в Пущій Водиці (Київ). Було зазначено, що проект «Толока позашкільника» розпочався в липні 2017 року і за цей час пройшло шість зустрічей в різних містах України і що в цьому році цей проект закінчується, але як завірила організаторка заходу Ольга Просіна, зустрічі з позашкільниками будуть продовжені в іншому форматі. Взагалі, як зазначила Дар'я Юріївна, захід був цікавий, насичений різними  подіями і дуже повчальний. Також модератором був проведений практичний блок, який складався з двох завдань: по-перше треба було з різних слів скласти вірш на патріотичну тему (це завдання виконувалося командами), а по друге треба було намалювати дерево, на якому коріння  - це проблеми, які виникають при вихованні громадянина-патріота, стовбур – це шляхи розв'язання цих проблем, а крона – це результат  у патріотичному вихованні.

Віталіна Іванівна розповіла про Всеукраїнський семінар-практикум для координаторів  конкурсу «МАН-Юніор», який   проходив з  19 по 21 жовтня 2019 року  в Міжнародному науковому креативному комплексі MANLAB.CAMP, що знаходиться в Пущі-Водиці. Понад 30 чоловік з усієї України стали учасниками  семінару-практикуму – координатори конкурсу.  Віталіна Іванівна зазначила, що  працювали плідно – обговорювали доповіді, інформаційні повідомлення про досвід застосування підходів STEM – освіти в різних номінаціях конкурсу, ділилися досвідом підготовки учнів до конкурсів.  А от значення нетрадиційних форм навчання, зокрема екскурсії як засобу формування предметних і ключових компетентностей школярів, педагоги обговорювали теж нетрадиційно, споглядаючи виставкові раритети Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Наприкінці освітянського заходу всі отримали від організаторів сертифікати учасників та методичні посібники.

Олена Володимирівна познайомила присутніх з інформацією про те, що вже вп'яте в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався цикл екологічних тренінгів з моніторингу навколишнього природного середовища. З 29 по 31 жовтня 2019 року відбувся перший тренінг цього циклу, що складався з двох блоків.

Перший блок — спільно з Інститутом зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України, Інститутом ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України та Національним науково-природничим музеєм НАН України (ботанічний та зоологічний музей) відбувся екологічний тренінг «Моніторингові дослідження біорізноманіття: флора та фауна».

Другий блок — педагогічний тренінг за темою «Цілі сталого розвитку: збереження озонового шару та адаптація до змін клімату» — спільно з Партнерською мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».  Також Олена Володимирівна надали методичні рекомендації  по виконанню дослідницьких робіт з учнями.

Зустріч в кафе «Нескучний сад» завершилася загальним фото  та отриманням грамот. Всі присутні висловили слова подяки модераторам та  надією на наступну зустріч. Також керівники гуртків познайомилися з виставкою робіт наших вихованців  і в книзі відгуків залишили свої враження.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.