Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Дослідницька діяльність учнів – це процес формування майбутнього випускника

Дата: 20 січня 2020 о 11:12
287 переглядів

Здатність до саморозвитку, до творчості є головною умовою успішності в подальшому житті. А навчально-дослідницька діяльність забезпечує створення творчої особистості, її розвиток, навчання і виховання за допомогою активного включення в дослідження змісту будь-якої інформації.
Дослідницька діяльність учнів – це процес, що формує майбутнього випускника шляхом індивідуальної пізнавальної роботи, яка направлена на отримання нового знання, вирішення теоретичних та практичних проблем, самовиховання і самореалізацію своїх дослідницьких здібностей та вмінь.
Все перераховане вище продемонстрували 20 учнів закладів середньої та позашкільної (еколого-біологічного напрямку) освіти району під час проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН «Джерело пізнання» 16 січня 2020 року.

Різнопланові  та цікаві роботи були представлені на секції «Юний дослідник». Присутні дізналися про особливості вирощування африканського равлика Ахатина в домашніх умовах (Ставрієцький Максим), про те, що бджоли найкращі геометри ( Пухальська Дар'я, Китманова Вероніка, Пухальська Софія), про річку Ковалиху (Лушпа Мирослава), про те як можна  з солі виростити ялинкові  кристали-прикраси (Костенко Кирил), про проект створення музею корисних копалин (Чура Олександр) та про мурах – господарів шкільного парку(Харченко Станіслав).

А учасники секції «біологічні дослідження та винахідництво» презентували свої роботи в різних напрямках : «золології і тваринництва» про іхтіофауну водойми с. Завітнє  почули від Алексєєвої Віолетти,  про рівень яйценосності бджолиних маток протягом трьох сезонів їх використання дізналися від Маркєєвої Віолетти; «ботаніки та рослинники» знайомили присутніх з такими розповсюдженими рослинами як узумбурська фіалка (Васьянова Вероніка) та символ українського народу –чорнобривці (Житник Катерина), про озеленення своєї школи повідала Семенова Тетяна; а  «юні психологи» Гончар Ксенія та Малаєв Ілля познайомили всіх з впливом реклами  та тварин на психоемоційний стан людини; юні екологи Богданова Анастасія, Коваленко Поліна та Скрипник Єлізавета  повідоми про проблеми питної води, засмічення берегів річечки Солоненької та сміттєзвалище, яке впливає на стан здоров'я людей. А на останок всі потрапили до хімічної лабораторії, де Бєлкова Софія розповіла про хімічний склад Коллізії запашної і представила виготовлені препарати з цієї рослини.

 Бажаю юним науковцям, щоб отримані дослідницькі уміння   сприяли перенесенню знань, умінь і навичок дослідницької діяльності в будь-яку галузь пізнавальної і практичної діяльності. Висловлюю слова подяки   Вороновій Л.І., представнику громадської організації «Довкілля Покровська» за участь в нашому заході, керівникам учнівських дослідницьких робіт і бажаю всім нових творчих успіхів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.