Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Всеукраїнська акція "Годівничка"

Дата: 8 квітня 2020 о 20:50, Оновлено 8 квітня 2020 о 20:51
435 переглядів

З листопада по квітень у Покровському районі серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців гуртків КПНЗ «РайСЮН» проходила акція «Годівничка», в якій прийняло участь біля 200 учнів та гуртківців. Організатором зазначеного заходу є КПНЗ «РайСЮН» Покровської райради.

Діти знайомились з пернатими жителями своєї місцевості, вчилися охороняти живу природу та допомагали пташкам виживати в холодну пору року,з керівниками майстрували годівнички, розвішували їх, проводили майстер-класи, вікторини, виховні заходи,  виготовляли поробки, малювали малюнки, виготовляли буклети,листівки, створювали презентації. Хлопці та дівчата встигли зробити багато для пташок до початку карантину,тож з такою допомогою наші пернаті друзі точно голодні та без будиночків не залишаться!

 Учні 6-го класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з вчителем  Луценко І.В. виготовили  цікаві та функціональні для птахів  годівнички. Розмістили їх на шкільному подвір’ї,  та почали здійснювати підгодовування цих птахів. Провели спостереження за птахами, визначили місця, де вони зустрічаються найчастіше. Головне завдання тепер – щодня  насипати туди насіння, крихти хліба, підвішувати шматочки несолоного сала. Годівнички мають надійно кріпитися до дерев чи підвіконня, не слід розміщувати  годівниці на землі чи низько над нею, щоб не приваблювати котів.

Вихованці гуртка «Юні друзі природи» разом з керівником Танабашевою О.В. за допомогою ілюстрацій та відеороликів ознайомились з найбільш розповсюдженими птахами, які зимують поблизу наших осель, відвідують шкільний двір. Обговорили з чого можна виготовити годівнички, де їх розмістити та приступили до справи. Батьки дітлахів не залишились осторонь та допомогли їм зробити неймовірно гарні будиночки для маленьких пернатих друзів!

       А ось вихованка гуртка «Юні охоронці природи» Богданова Анастасія (керівник Богданова О.М.) спостерігала за пташками своєї місцевості і до і під час карантину і відмічає, що на карантині їх стало більше і тому і їжі треба більше. Деякі так звикли до того що люди їх годують що самі йдуть в руки! Настя поділилася з нами фото, де на її руці сидить сова! Дуже добре,коли птахи і люди товаришують!

Перша й основна умова для дійової охорони птахів – збереження в порівняно сталому стані їхніх місць гніздування і кормової бази.

Друга, не менш важлива умова збереження птахів – підгодівля птахів у несприятливий час, оскільки для птахів голод – одна з основних причин загибелі взимку. Адже, зима для птахів – це велике випробування. Зимові та весняні снігопади, обледеніння, природні вороги призводять до загибелі великої кількості птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим, що залишилися зимувати разом з нами. Саме так вважать учні Миролюбівського  НВК та їх керівник Зайцева О.В. Тому разом з батьками, учнями, вчителями школи вони виготовили годівнички своїми руками та розвісили їх на подвір’ї навчально-виховного комплексу. Також провели конкурс плакатів, серед учнів 1-4 класів був проведений урок «Наші зимуючи птахи».  Юні екологи Миролюбівки закликають усіх берегти друзів наших пернатих, годувати їх та доглядати за ними!

Наймолодші натуралісти, вихованці гуртка «Чарівний світ природи» разом з керівником Фоміною М.О. та батьками виготовили чудові годівнички для пташок що прилітають до їх дитячого садочка та розвісили їх на території. Дітки дуже уважно віднеслися до цієї справи і уважно вивчали, які зернятка можна їсти їх маленьким друзям та з цікавістю спостерігали за ними.

А ось в Удачненській ЗОШ учні молодших класів разом із керівником Бовкун Ю.В. виготовили дуже незвичайні будиночки з різноманітного безпечного матеріалу. Дітки уважно обробляли гострі краї, щоб не поранились лапки, досипали корму, та слідкували щоб до годівничок не потрапив дощ. Також на виховних годинах вивчали види птахів своєї місцевості, відгадували загадки та кросворди, приймали участь у конкурсі малюнків.

А  учень Срібненського НВК Сєдаш Артем(керівник Єрмоленко С.І.)  разом із батьком  виготовив справжню багатоповерхівку із металевих труб. Вона розрахована на багато пташок щоб вони не заважали один одному. Хлопчик повісив цей "маєток" на подвір'ї  школи і пильно слідкував,щоб там завжди була їжа для маленьких друзів.

     Учні Новотроїцької ЗОШ  1 класу (керівник Ліванжи О.Л.)  активно прийняли участь в акції : знайомилися із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості за допомогою дидактичної гри, ознайомились із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості. Підтримуючи програму НУШ батьки 1 класу, стали справжніми партнерами, помічниками та учасниками навчання. Вони разом зі своїми дітьми творчо, майстерно виконали завдання з  предметів  «Дизайн і технології», «Я – МАЙСТЕР, годівничка для пташок із вторинних матеріалів». Учасники експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями.  Виготовляли годівнички з дерева,  пластикових пляшок, природних та інших матеріалів.

 В період карантина учні шкіл та вихованці гуртків Покровського району продовжують спостерігати та допомагати птахам, але вже на власному подвір'ї . Адже вони потребують нашої допомоги!

Бережіть птахів, бережіть природу та звісно бережіть себе!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.