Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Как Вам новый сайт?
Всього 9 чоловік

Природоохоронна акція "Проліска" в Покровському районі

Дата: 15 квітня 2020 о 10:11
322 перегляда

Мабуть, ніякі інші рослини не викликають стільки емоцій, як перші весняні квіти. Весна приходить справжньою чарівницею,дражнить теплими променями сонця, першою зеленню трави , ось-ось з’являться первоцвіти, саме ці маленькі, але дуже сміливі рослини говорять про остаточний прихід весни.

 Прогулянка до лісу  – просто спокуса. Руки так і тягнуться до квітів… Але не поспішайте рвати це чудо!
         Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж ушкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки, повністю нівечаться рослини. 

У нашому районі теж є такі учні та вихованці, яким не байдужа проблема первоцвітів. Тому на початку березня було оголошено про початок акції, в якій прийняло участь близько 150 учнів та вихованців гуртків. Діти із своїми керівниками виготовляли поробки, листівки, малювали малюнки, робили чудові яскраві фотографії,  розробляли проекти, робили фотозвіти, проводили виховні години. Коли було оголошено карантин, школярі продовжували спостерігати за квітами, але вже на своєму подвір'ї.

Вихованці гуртка «Юні охоронці природи» разом з керівником Богдановою О.М. на заняттях виготовляли листівки, закликаючи не рвати квіти та берегти їх, також малювали гарні малюнки та робили чудові фотографії.

А ось вихованці гуртка «Основи інформаційних технологій» (керівник Дроздова Н.О) навіть в умовах карантину робили фото звіти та розповсюджували  в соціальних мережах агітаційні плакати.

Керівник гуртка «Пізнаємо рідний край» Ємець О.М. разом зі своїми вихованцями проводила екскурсію у місцевий маленький парк, де тільки но починали просинатися весняні квіти, знайомила дітей із видами первоцвітів, їх особливостями та просто милувалися їх красою.

Вихованці гуртка «Природа рідного краю», керівник Козаренко В.І., дуже полюбляють весну . Малеча малювали листівки та розповсюджували їх серед мешканців села, виготовляли поробки, та прийняли участь у конкурсі малюнків. А ось гурток «Лікарські рослини» разом із Віталіною Іванівною провели заочну екскурсію по країні, ознайомились із рідкими видами первоцвітів, робили поробки, проходили цікаві квести, вікторини, розгадували кросворди та створили цікаву пізнавальну презентацію про види та особливості цих весняних первістків.

Учні Новоекономічної ЗОШ І-ІІІ ступенів та вихованці гуртка «Юні охоронці природи» активно прийняли участь в природоохоронній акції. Діти відвідували екскурсії по місцевості, знайомились з квітами, що розквітають по весні на території села, малювали малюнки на виставку, та робили фото звіти.

Учні Миролюбівського НВК приймати участь в акції почали ще на початку березня. Діти робили огорожі навколо рідких видів первоцвітів, проводили агітаційну роботу серед населення, пояснюючи чому не можна знищувати квіти. Учні виготовили електронні листівки і розповсюдили їх  серед однолітків в Інтернеті.

Вихованці гуртків КПНЗ «РайСЮН» разом з керівником Ставрієцькою О.В. ще напередодні оголошення карантину поринули у дивний світ квітів, де дізнались все про весняних гостей – назви, будову, види та особливості. Самі маленькі вихованці дивилися мультики та віртуальні подорожі в світ квітів, дітки які старше були рятівниками і проходили цікаві квести, щоб врятувати планету, а старшокласники після знайомства з первоцвітами, робили відеоролики, листівки, плакати, щоб зберегти ці частинки весни. Всі, без винятку, розповсюджували саморобні агітаційні листи на захист первоцвітів навіть сидячі вдома на карантині.

Наймолодші вихованці КПНЗ «РайСЮН» - «Чарівний світ природи» (керівник Фоміна М.О.) та «Юні друзі природи» (керівник Танабашева О.В.) з захопленням слухали цікаві розповіді про весну і її «діточок» від своїх керівників, малювали малюнки, та самі намагалися робити фото первоцвітів,що ростуть у них на подвір’ї  і самі розповідали своїм батькам чому не можна зривати квіточки.

До акції залучилися і малюки з 1 класу Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які зробили цікаві та корисні листівки і плакати.

А учні Новоалександрівського НВК (керівники Єременко Л.А. та Моргун Т.О.) намалювали на виставку дуже гарні картини, створили листівки, зробили детальних фото звіт та проводили агітаційну роботу серед друзів та рідних.

Учні шкіл та вихованці  гуртків не забували про первоцвіти навіть після оголошення карантину. У багатьох на подвір’ї росте це диво, тому діти піклуються про них, фотографують, щоб показати красу та фантазію природи, та закликають усіх: БЕРЕЖІТЬ ПЕРВОЦВІТИ! НЕ ЗРИВАЙТЕ! НЕ ЗНИЩУЙТЕ!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.